تیم کاری

معرفی شرکت

شرکت پدیدآوران صنعت اسپادان بعنوان یک شرکت سهامی خاص و با شماره ثبت 42858 از سال 1389 با اهداف ذیل آغاز به فعالیت نموده است:

  • ارائه خدمات طراحی و مهندسی، تأمین، ساخت، نصب و راه اندازی در صنایع مختلف
  • بهره برداری، نگهداری و تعمیرات، تأمین قطعات، بهینه سازی خطوط تولید، افزایش راندمان در صنعت فولاد و صنایع وابسته به آن
  • ارائه خدمات بازرگانی در زمینه واردات مواد اولیه و تجهیزات و همچنین صادرات محصولات و خدمات

شرکت پدیدآوران صنعت اسپادان با بهره گیری از پرسنل کارآمد و مجموعه ماشین آلات و تجهیزات تخصصی، پروژه هائی را در صنعت فولاد با موفقیت و در زمانی مطلوب به اتمام رسانیده و یا در حال اجرا دارد.

تعهد و پایبندی به اصول حرفه ای، ارتقاء سطح کیفی، راهبری پروژه ها در قالب سیستمی منسجم راه را برای نیل به اهداف اصلی شرکت هموار نموده است.

سخن مدیرعامل

جهان مدام در حال تغییر است و صنعت فولاد نیز پیوسته با تغییرات و چالش­ های متعددی در سراسر زنجیره ارزشی خود مواجه بوده است.

در این مسیر، انسان های ارزشمندی وجودیت خود را به اثبات رسانیده اند که تا به اینجا رسیدنِ صنعت فولاد کشور مدیون تلاش شبانه روزی آنان است.
شرکت پدیدآوران صنعت اسپادان، در راستای فلسفه وجودی خویش همواره کوشیده است تا با تکیه بر تجربه و دانش فنی این زمامداران، منابع در دسترس و نیروی انسانی فرهیخته و متعهد خود، به عنوان یکی از پیمانکاران عمومی در کشور، دین خود را به اعتلاء صنعت فولاد کشور ادا نماید.

مجتمع های بزرگ فولادی احداث شده در طول بیش از 5 دهه، از جمله کارخانه ذوب آهن اصفهان، مجتمع فولاد مبارکه، مجتمع فولاد خراسان و ... گواهی بر حضور تأثیرگذار هیئت موسس این شرکت می باشند.
آرزومندم با همّت همکاران گرانبهای دانش و تجربه و با سرلوحه قراردادن اصول مشتری مداری، در حد بضاعت بر غنای مجموعه افزوده و موجبات رشد و تعالی روز افزون سازمان را فراهم آوریم.

مدیر عامل

حسین ترکی

 

خدمات

تامین

تامین کلیه قطعات مورد نیاز از وندورهای معتبر داخلی و خارجی

تعمیرات و نگهداری

تعمیرات و نگهداری پروژه ها و سایت های مختلف نفت و گاز، پتروشیمی و فولاد

اجرای پروژه

اجرای پروژه های صنعتی پتروشیمی، نفت و گاز و فولاد

مشاوره

مشاوره در خصوص اجرای پروژه ای صنعتی

گالری تصاویر

ارتباط با ما

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

آدرس: اصفهان-چهارباغ بالا-خیابان هدایتی-پلاک 26

شماره های دفتر مرکزی:

36662756-7 031

شماره فکس:

36660119 031